MARKAÜRÜN GRUPLARIÜRÜN ALT GRUPLARIÜRÜN SERİSİ
ANA SAYFA / ÜRÜNLER / Fuji Electric
Paylaş ve Kaydet email facebook twitter

Fuji Electric Marka - Fuji Electric

Fuji Electric

    Fuji nin amacı; Güç Elektroniği = Elektriğin Potansiyel Gücünü Ortaya Çıkartmak şeklinde özetlenebilir.

Fuji Electric, kuruluşundan bu yana geçen 90 yıl içerisinde, pek çok yeniliğe imza atmıştır. Fuji; elektronik devre, kontrol sistemleri ve buna benzer yari iletken güç teknolojilerini, güç elektroniği teknolojisi adı altında birleştirmiştir.

FUJI Electric, şu anda enerji ve çevre alanlarında çığır açan bir şirket olmayı hedeflemektedir.Bu hedefin temelini, elektriğin potansiyelini açığa çıkaran 5 teknoloji dalı oluşturmaktadır. Bunlar; elektrik üretimi/sosyal altyapı, endüstriyel altyapı, güç elektroniği, elektronik ürünler ve yiyecek ve içecek dağıtımıdır.

Fuji Electric, özellikle jeotermal enerji ve yüksek verimli elektrik enerjisi üreten termik santraller üzerine yoğunlaşmıştır.

Fuji Electric, aynı zamanda enerjiyi, sosyal ve endüstriyel altyapı alanlarında muhafaza etmenin yolları üzerinde çalışmaktadır. Yarı iletkenler ve güç elektroniği; Fuji’nin firma olarak fabrikaların CO2 salınımını azaltmasına yönelik katkıda bulunmak ve aynı zamanda veri depolama merkezleri, doğa dostu taşıtlar ve trenlerde enerji muhafaza etmek için önerdiği ana ürünlerdir.

Bu ürünlerin en önemlilerinden biri olan Fuji Electric ac sürücüleri; yüksek kalite standardı, son derece güvenilir, uzun servis ömrüne ve yüksek performansa sahip olmaları ile 25 yılı aşkın bir süredir kendini kanıtlamıştır.

Fuji Electric, üretim khow-how'ı ve global bulunabilirliği ile makine ve sistemlerin güvenilir çalışmasını garanti eder.

Çözüm kataloğuna ulaşmak için tıklayınız.

Marka'nın Ürün grupları aşağıda sıralanmıştır

MARKALAR MARKALAR
merkonotomasyon
konarenerji
Müşteri Destek
Copyright © kontekotomasyon.com.tr. Tüm hakları saklıdır.
Designed by: OrBiT