MARKAÜRÜN GRUPLARIÜRÜN ALT GRUPLARIÜRÜN SERİSİ
ANA SAYFA / ÜRÜNLER / TT Electric
Paylaş ve Kaydet email facebook twitter

TT Electric Marka - TT Electric

 TT Electric

  Kuruluşundan bu yana 110 yılı aşkın sürede ; TT Electric, endüstriyel ac ve dc motor üretiminde dünya çapında tedarikçilerden biri haline gelmiştir. Endüstride; yüksek güvenilirliğe sahip ve düşük maliyetli tahrik sistemlerinin üretilmesine öncülük eden firmalardan birisidir. TT Electric’in motorları; dünyanın her yerinde en zorlu uygulama şartlarında ve endüstrinin her sektöründe kullanılmaktadırlar.

T-T Electric; müşterilerini çalışma ortağı olarak gören bir anlayışı benimsemiştir. Tamamlayıcı ve yenilikçi çözümlere odaklanmakla beraber, kapsamlı teknik destekte sağlamaktadır. Sorunun teşhisi , sahada tamir-bakım kabiliyeti ve aynı zamanda tüm revizyon ve tamir işlerinin gerektiğinde T-T Electric’in kendi fabrikasında yapılabilmesi imkanı , teknik destek kapsamında verilen hizmetlerdir. T-T Electric ; bu servis hizmetlerini, aynı zamanda diğer marka elektrik motorları içinde verebilmektedir.

T-T Electric ; müşteri talepleri doğrultusunda, ürünlerin teknik olarak geliştirilmesi ve fabrika üretim prosesinin mükemmelleştirilmesi ile ilgili, sürekli araştırma ve geliştirme yapmaktadır. Esnek ürün dizaynı, müşteri ihtiyaçlarına kolayca adapte edilebilmeyi sağlar. Kısa zaman teslim edebilme avantajı ile birlikte bu durum, TT Electric’i endüstride referans markalardan biri haline getirmiştir.

Müşterilerinin ve iş ortaklarının T-T Electric ile beraber büyüyebilmesi, güvenilir ürünler ve gelecek için uygulanabilir çözümler teklif edebilmeleri için, T-T Electric :

  • En yüksek kalite standartları ile üretim yapar.
  • Üretim periyodunu kısaltarak, verilen teslim süresine uyar.
  • Müşterilerin acil ihtiyaçları için stok tutar.
  • Üretim ve dizayn teknolojisi ile yenilikçi ürünler geliştirir.
  • Endüstriye uygun maliyetli çözümler sunar.
  • Kapsamlı ve profosyonel müşteri teknik desteği sağlar.
  • Müşterilerin uygulama ve çevresel ihtiyaçlarına göre ürünlerin esnek ve adapte edilebilmesini sağlar.

 

Uzun ömürlü ve güvenilir LAK DC motorlar, en zorlu çevresel şartlarda bile verimli bir şekilde sağlar.

Marka'nın Ürün grupları aşağıda sıralanmıştır

MARKALAR MARKALAR
merkonotomasyon
konarenerji
Müşteri Destek
Copyright © kontekotomasyon.com.tr. Tüm hakları saklıdır.
Designed by: OrBiT